point

Mesajlar

Müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız...

Erol OĞUZ hollanda

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz erol beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Mehmet BARAN hollanda

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz mehmet  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ali DOĞAN almanya

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz ali beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Gökan ZORLU hollanda

2012 Yılı tatilini SABİHA GÖKÇEN  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz gökan beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Kibar Ağa AKTÜRK

2012 Yılı tatilini SABİHA GÖKÇEN  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz KİBAR AĞA beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ahmet Ali ÖZDEMİR almanya

2012 Yılı tatilini SABİHA GÖKÇEN  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz AHMET ALİ  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ramazan ÇALIŞIR almanya

2012 Yılı tatilini SABİHA GÖKÇEN  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz ramazan beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Serhat YAMAN isviçre

2012 Yılı tatilini SABİHA GÖKÇEN  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz serhat beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Aytaç AKTAŞ almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz aytaç beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Muhammet KARAALP italya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz muhammet beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Nihat DEMİR italya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz nihat beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

ahmet DEMİR italya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz AHMET beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Fahri ÖZKAN almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz fahri beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Cengiz ORUÇ isviçre

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz cengiz beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Caner KORUCU hollanda

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz caner beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

M.Kenan YAZAR hollanda

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz kenan  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

İrfan TEKEŞ almanya

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz irfan beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Necdet KARİP hollanda

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz necdet beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ethem AKTAŞ almanya

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz ethem beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Erdal ÖZTÜRK hollanda

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz süleyman beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Süleyman ÖZER almanya

2012 Yılı tatilini atatürk havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz süleyman beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Aydın KAYHAN

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz AYDIN beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Süleyman ÖZER

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz SÜLEYMAN beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Yücel DEMİR hollanda

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz yücel beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Yüksel SARI hollanda

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz yüksel beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Selim AKTAŞ almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz selim beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Hasan SARPDEREN almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz hasan  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Zekariya İLERİN avusturalya

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz zekariya beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Fikret ÇETİN hollanda

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz fikret beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Şıh Müslüm DALDA fıransa

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz şıh müslüm beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Alahattin GÜNEY

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz alahattin beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Halim BAK fıransa

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz halim beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Emre KOCAGİL

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz EMRE beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Zeki GÜNER almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz zeki  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Halil ESER almanya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz halil  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

ahmet DEMİR italya

2012 Yılı tatilini atatürk  havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz ahmet  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Hasan AYGÖREN italya

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz HASAN  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Zafer USTA

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz zafer  beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal İHTİYAR almanya

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havaliman'ından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz mustafa kemal beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Murat KİRAY almanya

2012 Yılı tatilini atatürk havalimanından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz murat beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ahmet ÖZDAMAR almanya

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havalimanından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz ahmet beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Cahit Demir

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havalimanından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz Cahit beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Kubilay DUMAN almaya

2012 Yılı tatilini sabiha gökçen havalimanından bizden kiralamış olduğu araçla geçirmiş olan değerli misafirimiz kubilay beye  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Karamurat ÖZCAN

 bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

TERZİOĞLU AHŞAP

TERZİOĞLU AHŞAP  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

PLEON SPORTIVO

PLEON  SPORTIVO  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

ALEXİS İNŞAAT TEKSTİL GIDA MAKİNA TURİZM SAN.TİC.L

ALEXİS İNŞAAT TEKSTİL GIDA MAKİNA TURİZM SAN.TİC.LTD  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

GÖKER METALLER DıŞ TIC.VE SAN.LTD.ŞTI

GÖKER METALLER DıŞ TIC.VE SAN.LTD.ŞTI  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

YENİ DÜNYA REHABİLİTASYON

 YENİ DÜNYA REHABİLİTASYON  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

NORDEX ENERJİ A.Ş.

 NORDEX ENERJİ A.Ş.  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

ARŞIPEL MIMARLıK DEKORASYON

ARŞIPEL MIMARLıK DEKORASYON  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

KEPPA İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

KEPPA İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

GOLDSER TURİZM OTLC.VE PETROL SAN.TİC.A.Ş.

GOLDSER TURİZM OTLC.VE PETROL SAN.TİC.A.Ş.  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

ESINTI YEMEK

 ESINTI YEMEK bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

SUDAN SU ÜRÜNL.GIDA İNŞ.TURİZM LTD..ŞTİ.

 SUDAN SU ÜRÜNL.GIDA İNŞ.TURİZM LTD..ŞTİ. bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

REŞITOĞLU KONUT SAN.VE TIC.LTD.ŞTI

REŞITOĞLU KONUT SAN.VE TIC.LTD.ŞTI  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Berk Reklamcılık Matbaa

Berk Reklamcılık Matbaa bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

LODİ SAĞLIK VE DİAGOSTİK LOJ.UZM.SER

LODİ SAĞLIK VE DİAGOSTİK LOJ.UZM.SER  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Girişim Reklam

Girişim reklam  bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Eğin Halı Dayanıklı tük.mal.ltd şti

Eğin halı dayanıklı tüketim malzemeleri ltd şti bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Veka İnşaat san tic ltd

Veka inşaat'a bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Mehmet SEVİM holanda

Mehmet beye bizi tercih ettiği için çok teşekkür ederiz.

Ais Oto Kiralama

Bayram TUNCEL Belçıka

Bayram Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

09-04-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Ayhan ÖZDEMİR Almanya

Ayhan Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

10-06-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Hamit AYÇİL Almanya

Hamit Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

18-06-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Coşkun AKALIN Almanya

Coşkun Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

22-06-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Reşat ORAL Almaya

Reşat Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

22-06-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Ali YETİZ Almanya

Ali Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

27-06-2011  Atatürk  Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Ömer ERKAYA Hollanda

Ömer Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

30-06-2011  Atatürk  Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Osman BOYUKUNLU Hollanda

Osman Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

30-06-2011  Atatürk  Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Aytekin ÖZDEMİR Hollanda

Aytekin Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

30-06-2011  Atatürk  Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Mürsel İN Almanya

Mürsel Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

01-07-2011  Atatürk  Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Engin AKSOY Almaya

Engin Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

05-07-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Caner ŞAHİN Hollanda

Caner Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

07-07-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Erdal ÖZTÜRK

Erdal Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

07-07-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Hanife AKTAŞ

Hanife Hanım'a Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

07-07-2011  Sabiha Gökçen Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Taner GÜRBULAK Hollanda

Taner Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

11-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Gazi DEMİRKAYNAK Hollanda

Gazi Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

12-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Abdullah HOKE Belçika

Abdullah Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

14-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Arif ÖZER Hollanda

Arif Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

15-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Gazi KILIÇ Hollanda

Gazi Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

19-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Cahit ÖZER Hollanda

Cahit Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz ...

23-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Sadık KÜÇÜK Almanya

Sadık Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz

23-07-2011  Atatürk Havalanında Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Erkan KÖR almanya

Erkan Bey'e Bizi Tercih Ettiği İçin Çok Teşekkür Ederiz

07-25-2011  Sabiha Gökçende Görüşmek Üzere.

Ais Ailesi

Taner GÜLBULAK hollanda

Taner beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz

11-07-2011 de atatürk havaalanında  görüşmek üzere

ais oto kiralama

Engin AKSOY almanya

Engin beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz

07-05-2011 de sabiha gökçen havaalanında  görüşmek üzere

ais oto kiralama

Gazi DEMİRKAYNAK hollanda

Gazi beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz

12-07-2011 de atatürk havaalanında görüşmek üzere

ais oto kiralama

Mesut DÜZGÜN almanya

Mesut beye bizi tercih ettiği için teşekkür deriz.

Ais oto kiralama

Ayşe YÜKSEL londra

Ayşe Hanıma Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

İdris KAKIŞ italya

İdris Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Eyüp DANIŞMAZ Almanya

Eyüp Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Fahrettin DÜZ beye teşekkür

Fahmettin DÜZ  beye bizi tercih ettiği  için teşekkür ederiz

Ais Ailesi

Gürkan MAĞRU beye teşekkür.

Gürkan Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Faruk DİNDAR a teşekkür

Faruk Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Hamdi KARAKAYA teşekkür.

Hamdi Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Necmi DEDE ye teşekkür.

Necmi Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Ahmet GÜNGÖR e teşekkür.

Ahmet Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Ali ÇOMA beye teşekkür.

Ali Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Cemalettin KAYA beye teşekkür

Cemalettin Beye Bizi Tercih Ettiği İçin Teşekkür Ederiz.

Ais Ailesi

Mehmet DEMİRTAŞ a teşekkür.

Mehmet beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ais Ailesi

 

Yusuf AKBAŞ a teşekkür.

Yusuf beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ais Ailesi

 

Recep ÇAKIR a teşekkür

Recep beye bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Ais Ailesi

 

Salih CANDEMİR e teşekkür

Salih beye bizi tercih ettiği için teşekkür deriz

Ais Ailesi

Muammer GEDİK e teşekkür

Muammer beye bizi tercih ettiği için teşekkür deriz

Ais Ailesi

Rayif YAMAN a teşekkür

Rayif beye bizi tercih ettiği için teşekkür deriz

Ais Ailesi