point

Uzun Dönem Araç Kiralama

 

Uzun dönem araç kiralama

 Ülkemizde benzin fiyatlarının artışı , araç fiyatlarındaki vergilerin yüksekliği özellikle kullanıcıları farkı yönlere sevk ediyor. Tercihler ve muhasebe hesapları alt alta getirildiğinde özelikle şirketlerin tercihleri araç kiralama hizmetlerini kullanmaktan yana oluyor. Kobilerin ve kurumsal firmaların tercihleri artık kesinlikle bu yönde olmaya başladı. Çünkü hangi firma nakit para ile araç almak için ayırabileceği bir maddi güce sahip ki ? Çalışanlarına kaldı ki pazarlama işi olduğunu düşünürsek her elemanına araç vermesi gereken bir firma olunca kaç araç alabilecek ki ? Şöyle basit bir hesap yapalım : 20 kişi çalıştıran bir şirket ; 10 adet pazarlama elamanı ve müdürü barındırıyorsa ve her biri için de muhakkak araç vermek zorunda ise ; 10 araç nereden baksanız ciddi bir ödenek açmayı gerektirir. Kaldı ki bunun vergileri , yakıtları , bakımları .Ama Uzun dönem araç kiralama seçeneğini kullanan bir şirketin bu anlamdaki maliyeti çok daha düşmüş olacak . Tek düşünmeleri gereken yakıt olacak çünkü . Araç vergisi , almak için harcanacak banka kredisi ve boşa bankaya ödenen banka faizi , aracın kaskosu , sigortası ,bakım zamanları geldiğinde ödenecek masrafları , yağı , suyu gibi sorunlarla kesinlikle ne para ne zaman kaybetmeyecek . Tercihine ve ekonomisine göre aracı belirleyecek. Yıllık hatta daha da uzun yıl sayısı ile aracı kiralayacak . Hatta bu tercihlerini detaylandıran filolar araçları belli bir seneden sonra yeniliyorlar Bu da şirketlerin bu yöntemi kullanmasında daha çok tercih sebebi oluyor. Krediyle alacakları aracı değiştirmeleri 5-10 yıl sürecekken kaldı ki kredisi bitmeyen aracı nasıl değiştirmeyi düşünecekler ? uzun dönem araç kiralaması yaptıysanız filo hemen daha yeni bir modelle hizmetine devam edecek . Uzun dönem araç kiralama konusunda oldukça duyarlı davranan firmamızın ofislerine  sizleri de bekliyoruz...

 

Uzun dönem araç kiralama

Araç kiralama şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerimiz arasında Uzun dönem araç kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Araç satın almak yerine kiralamayı tercih eden müşterilerimiz için bu anlamda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Uzun dönemli kiralanan araçlar hem müşteri için hem de firma için daha avantajlı bir seçimdir. Müşterinin alacağı hizmetin uzunluğu müşterinin sağlayacağı faydaya etki ederken firmanın iş yükünün azalması bu konu da fayda sağlayacaktır. Uzun dönem araç kiralama hizmetlerinde kişinin daha uyguna kiralama hizmeti alması olası bir şeydir. Uzun süreli kiralanan araçlar kişiye daha fazla yarar sağlamaktadır.

Uzun dönem araç kiralama kısa süreli olan hizmetten daha kapsamlıdır. Bu nedenle kiralayacak kişi ya da şirketlerin bunu göz önünde bulundurarak güvenilir ve kaliteli bir firma seçmeleri yararlarına olacaktır. Araçların kalitesine ve uzun süre de arıza çıkarıp çıkarmayacağı kontrol edilerek kiralayan şirketten o şekilde teslim alınmalıdır. Kiralama sürecinde birçok işlem ve prosedür gerekirken işini iyi yapan yerlerde bu tür konular kısa süre de halledilmektedir.

Uzun dönem araç kiralama hizmetini alırken yere ve zamana göre araç seçimi yapılmalıdır. Şirketimiz Uzun dönem araç kiralama hizmeti verirken deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız sizlere bu konuda detaylı bilgi vermek için çalışmaktadırlar. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak aşınma ve yıpranma payı hesap edilerek fiyatlandırmalarımızı bu şekilde ayarlamaktayız.

Şirketler içinde uzun dönem araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Şirketlerin personeline tahsis edecekleri araçları kiralayarak vermeleri son zamanlarda oldukça yaygındır. Fiyatlandırma seçeneklerinin satın alma işleminden daha uygun olması şirketleri Uzun dönem araç kiralama seçeneğine yönlendirmektedir. Bu konuda hizmetlerimizle kendini kanıtlamış bir şirket olarak birçok şirket için uzun süreli araç kiralama hizmetini memnuniyetle vermekteyiz. Sizlerde bu konuda bize güvenebilir birbirinden şık araçlarımızdan dilediğinizi uzun süre kiralayabilirsiniz.

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir

Aylık Araç Kiralama

Araç kiralama artık gelişen insanlar için olmazsa olmaz bir sektör haline gelmiştir. Uzun ... {Detayını Oku}

Kiralık Oto

İnsanların ulaşım sorunlarına çözüm olarak oluşan araç kiralama sektörü günden güne gelişm... {Detayını Oku}