point

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha gökçen araç kiralama

Ais oto kiralama olarak, havaalanındaki trafik akışına dikkat ederek, hava alanları ile ilgili araç ve firma alt yapısını buna göre düzenlemiştir. Çalışanlarını ve sistemini hava alanlarınıda baz alarak hazırlamıştır.

Henüz yeni sayılan sabiha gökçen havaalanı büyük çaplı olarak insanları hizmet vermektedir.Ortalama dakikada bir uçak kalkıp inen bu havaalanına günlük olarak ortalama 10 binlerce insan gelip buradan istanbul içine ve anadoluya ve buradanda trakyaya şeklinde dağılmaktadır.

Havaalanındaki bu yoğunluk göz önünde bulundurularak araç kiralama hizmetleri arasında havaalanına araç transferi , şoförlü yada şoförsüz olarak araç kiralama gibi seçenekelerimiz bulunmaktadır.Kiralanan araçlarda istek üzerine bebek koltuğu da bulunur.

Ais oto kiralama olarak sabiha gökçen araç kiralama hizmetlerini sistemsel olarak önemsemiş ve havaalanına özel bir ilgi göstermiştir.

Sabiha gökçene inen bir yolcu ais oto kiralamadan hemen araç siparişi verip aracın yanına kadar gelmesini talep ederek bizden araç temin edebilmektedir.aia oto kiralama sabiha gökçen havaalanına çokda uzak olmadığı için çok kısa sürede aracına hızlı bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Ais oto kiralama sabiha gökçen havaalanına yakın olan ümraniye ıhlamurkuyuda ikamet etmektedir.Sabiha gökçenden ihtiyaç olan araç müşterinin isteğine göre ticari araç kiralama,minibüs araç kiralama,isterseniz binek araç tahsis edebileceği araçları isteğine göre sizlere göndererek hizmetinize sunmaktadır.

Araçlar sizlere sunulmadan önce temizlikleri yapılmış iç dış tertemiz bir şekilde şirket prensiblerimiz çerçevesinde full bakımı yapılmış eksiksiz bir şekilde sunulucaktır.Bu şekilde temiz araç kiralamış olacaksınız.Araçlar Kiralanan kişilerden şirketimize geldiği anda bakımları anlaşılmış araç bakım firmalarında bakımları yapılarak kullanımında herhangi bir sorun olmaksızın tekrar sizlere sunulur.Müşteri güvenliği bizim için çok önemli faktörlerden biridir.

Ais oto kiralama sürekli bu şekilde büyümekte olan güvenli bir araç kiralama firmasıdır.

 

SABİHA GÖKÇEN CARRENTAL

 

En uygun fiyat garantisi ile araba kiralayan ve siz değerli müşterilerimiz için var olan Sabiha Gökçen carrental hizmetleri ile 7/24 araba kiralamanız mümkündür. İstediğiniz özelliklere sahip araçların tümü bizde. Lüks araç filomuzu görmenizi isteriz. İnternet sitemizden de bize ulaşabilir ve araç kiralaması yapabilirsiniz.

 

 

Biz Sabiha Gökçen carrental olarak, yolculuğunuz sırasında oluşacak bütün araç problemlerinize yardımcı olacağımıza söz veriyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun gelmeden evvel bize her zaman açık telefon ve sitemizden ulaşarak arabanızı hazır bulabilirsiniz. 

 

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir

Sabiha Gökçen Havalimanı Rent A Car

İstanbul sabiha gökçen rent a car şirketimiz sizlere yolculuğunuz sonunda sabiha gökçen ha... {Detayını Oku}

Araç Kiralama İstanbul

İstanbul ilimizde işinizmi var? yada istanbula tatilemi geldiniz? yoksa istanbuldan başka ... {Detayını Oku}