point

Maltepe Rent a car

Maltepe Kiralık Oto

Maltepe, adaların tam karşısında İstanbul İli'nin Marmara denizi kıyısında yer alır.kartal, Ataşehir,Sancaktepe ve Kadıköy  ilçeleri ile komşudur.  Yazları sıcak ve kurak, kışlalar yağışlı ve serindir. . Maltepe'nin nüfusu 2011 yılıda  yapılan  nüfus sayımına göre 415,177'dir. Yerleşim düzeni ise iki ana grupta toplanabilir. E-5 karayolu altı olup 19/1, 19/2, 32/1, 32/2, 32/3 ile 32 ve 21 nolu paftaları kapsayan alanlar sanayi bölgesi olup, bu bölgeler ise E-5 Karayolunun güneyindeki Kör Deresi ile Dragos Deresi Bağdat Caddesi'nin kuzeyindeki Tugay Yolu güzergahıdır. Yerleşim birimi olarak Maltepe 18 mahalleye ayrılmıştır.
Maltepenin semtleri aydınlıkevler,Büyükbakkalköy,Cevizli,Gülsuyu,İdealtepe,Küçükyalı,Yalı,Zümrütevler dir

Maltepe araç kiralama

 

Maltepe araç kiralama şubemizi ziyaret ederek ulaşım ve gideceğiniz yere nasıl gideceğiniz problemini çözün. Gidecek yerinizi ayarlamadan önce nasıl gitsem ne yapsam araç mı kiralasam diye araştırma yapmanıza da gerek yok çünkü Maltepe araç kiralama sizi düşünmekten kurtarır. Üstün araç donanımına sahip modelleri ile size konfor ve rahatlığı sunar. Kafanızda tasarlamış olduğunuz araba modeline uygun nitelikte olabilecek kiralık otonuz ile fiyat sıkıntısını ise hiç mi hiç düşünmeyin.

Maltepe rent a car,bakkalköy rent a car,cevizli rent a car,küçükyalı rent a car,zümrütevler rent a car,taleplerini ais rent a car tarafından karşılayabilirsiniz.

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir