point

Kayaşehir Rent A Car

Kayaşehir rent a car

TOKİ tarafından planlanan ve Türkiye’nin en büyük uydukent projesi olan Kayaşehir Bölgesi, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolu güzergahında, Atatürk Havalimanına 17 km., Boğaz Köprüsüne 24 km., Olimpiyat Stadı ve Başakşehir’e komşu olan konumuyla İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden biridir.

Kayaşehir Bölgesi 11.300.000 m² alanı ile Güngören, Beyoğlu, Bayrampaşa ve Zeytinburnu ilçelerinden daha büyük alana sahiptir.

Sözkonusu arazinin 7.300.000 m²’si TOKİ’ye ve 4.000.000 m²’si de özel mülkiyet sahiplerine aittir. Kayaşehir Toplu Konut Uygulaması, toplam 65.000 konutluk bir uydukent projesidir.

2005 yılında başlatılan proje kapsamında bu kadar büyük ölçekte bir arsayı geliştirmek ve planlamak büyük emek ve zaman gerektirmiştir. TOKİ’nin mülkiyetine geçen 7.300.000 m² arazinin 6.500.000 m²’si üzerinde vatandaşlar, köy tüzel kişiliği ve Hazine arasında ihtilaf yaşanmış ve konunun mahkemeye taşınmasıyla da TOKİ, taraflar arasında uzlaşma sağlamak üzere arabuluculuk görevini üstlenmiştir. TOKİ, Küçükçekmece Belediyesi ile bir protokol yaparak, vatandaşların talep ettiği mülkiyet bedellerini ödemiş ve uzlaşma yoluyla tarafların davalardan feragat etmesini sağlamıştır. Sonuç olarak, arazinin tamamı Hazine adına tapuya tescil edilmiş ve akabinde de Hazineden TOKİ’ye devri gerçekleşmiştir. Ancak, bu süreç 2 yıl gibi uzun bir süre almıştır. Bu süreç işlerken, eş zamanlı olarak, bölgenin kamulaştırılmasına ve özel mülk sahiplerinden arsa alımına hız verilmiştir.

Tamda bu noktada kayaşehirin ihtiyaçlarından biri olan rent a car hizmetlerinin çoğunluğunu ais rent a car olarak sistemi ve alt yapısı ile www.aisotokiralama.com.tr  adresinde kaliteli araçları ile sitemizden bizlere ulaşarak seçtiğiniz araçlar hakkında bilgi alabilir ve bu araçları kolayca kiralayabilirsiniz.

Ais oto kiralama olarak siz değerli müşterilerine her zaman kaliteli hizmet vererek hizmetlerine devam etmektedir.Oto kiralama hizmetlerinde kiralanan araçlar sürekli yenilenmektedir.Araçlar temiz,eksiksiz ve istenildiği gibi müşterilerine teslim edilmektedir.

Sizlerde sorunsuz araç kiralamak istiyorsanız ais oto kiralama hizmetleri sitesinden www.aisotokiralama.com.tr  bizlere ulaşarak herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz aracı kiralayabilir istediğiniz takdirde artaçları şoförlü yada şoförsüz isteyebilirsiniz.

Kayaşehirde istanbulun gözde ilçelerinden olarak gelişen değişen bir yapıya sahip olduğundan kayaşehire yakışır araçları ile ais oto kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

kayaşehir araç kiralama,kayaşehir rent a car,oto kiralama,araç kiralama,ais oto kiralama,

 

İstanbulun en yeni semtlerinden birisi olan kayaşehir her geçen gün yoğunlaşan nüfusu ve yapılan yeni binaları ile dikkat çekmekte buradaki potansiyeli dikkate alan ais rent a car kayaşehir oto kiralama taleplerine cevap vermek için kayaşehir araç kiralama ihtiyaçlarınıza adresinize gelerek cevap vermektedir kiralamak istediğiniz aracı seçip bize bildirmeniz yeterli olacaktır ayağınıza hizmet sloganı ile çalışan ais rent a car kiralamak itediğiniz ister binek ister ticari aracı size en uygun şart ve koşullarda teslim ederek işiniz görmenizi sağlar yine kiralamış olduğunuz aracı dilerseniz adresinizden veya sizin istemiş olduğunuz yerden teslim alır size ise keyfini çıkarmak kalır ais rent a car her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmuş sunmayada devam edecektir sizde araba kiralama hizmeti alacağınız zaman ais rent a car firmasını aramadan karar vermeyin ucuz araç kiralama konusunda rakip tanımıyoruz bizi arayın sizde çok özel fiyatlarla araba kiralayın

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir