point

Karasu Oto Kiralama

Karasu Oto Kiralama

Sakarya ilimizin  karasu ilçesi karadenize olan kıyısı doğa harikası ağaçları ve tertemiz havası tatil yapmak için idaal bir bölge olmasının yanında burada sürekli ikamet edenler içinde bir cennet sayılmakta karasu'da tatil yapıcak olan veya burada ikamet eden müşterilerinin rent a car taleplerinde ais rent a car firmamızı tercih etmelerinden yola çıkarak karasu,sakarya,sapanca,ve tüm ilçelerine araç kiralama hizmeti sunma kararı almış bulunmaktadır.Karasu oto kiralama talepleriniz ais oto kiralama şirketimize bildirerek uygun fiyata sakarya ve tüm ilçelerinde rent a car hizmeti almanız mümkündür.Biz ais rent a car olarak sakarya ve çevresine 2009 itibarı ile hizmet vermeye başladık ancak son yıllarda adapazarı,izmit,yalova gibi illerden gelen yoğun talep üzerine 2012 yılı itibarı ile daha aktif olarak bu il ve ilçelere araç kiralama hizmeti sunmak için çalışmalarına hız vermiştir.Sakarya ve çevresinde uzun dönem araç kiralama veya aylık araç kiralama için en uygun fiyatlar en yeni model kiralık otolar ais rent a car tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

a

 

Karasu Oto Kiralama

Karasu hakkında Küçük bir tanıtım yapmak gerekirse;

Karasu, Marmara Bölgesi'nde, Sakarya İli'ne bağlı bir ilçe , doğusunda Kocaali ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi batısında Kaynarca ilçesi ve kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. Marmara Bölgesi’nin Batı Karadeniz ile birleştiği yerde, Sakarya’nın kuzeyinde yer alan ilçe toprakları hafif dalgalı alçak alanlardan oluşmuştur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen alanlar, bu alanların güneyinde de dalgalı düzlükler bulunur.

Karasu İlçesinde araç kiralama hizmetleri olarak ais oto kiralama sizlere bu noktada hizmet vermektedir.Ais oto kiralama karasu ilçesinde araç kiralama noktasında geniş bir kitleye sahip sakarya ilindede geniş bir alanda rent a car hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Karasu ilçesinden araç kiralamak istediğinizde ais oto kiralama web sayfamızdan aracınızı kolayca kiralayabilir ve hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Karasu ilçesi araç kiralama hizmetleri olarak ais oto kiralama, araçların 2012 model ve 2013 model araçları ile ais oto kiralama,araçlarının bakımları yapılmış uzun yola hazır,sigortası yapılmış ve kaskosuda eksiksiz olarak yapılan araçları ile uzun mesafelerde hiç sorun yaşamıyacağınız temiz araçlarını siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Web sayfamızdan bizlere ulaşarak www.aisrentacar.com

 7/24 araç kiralama ve şoförlü araç kiralama,şoforsüz araç kiralama,bebek koltuklu araç kiralama gibi hizmetler hakkında ve kiralayacağınız araçlar hakkında sitemizden destek alabilirsiniz.Ayrıca web sitemizdeki araçları inceleyebilir ve bu araçlar hakkında alternatif bilgiler edinebilirsiniz.

Ais oto kiralama hizmetlerini müşteri memnuniyetli full donanımlı çalışanları ile sizlere araçlarını çok iyi tanıyan profesyonel ekibiyle hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Karasu araç kiralama,karasu oto kiralama,oto kiralama,araç kiralama,ais oto kiralama,

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir