point

Arnavutköy Rent a Car

 Prensiplerimizden ödün vermeden hizmetlerimizi gerçekleştirirken profesyonel iş anlayış ile araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Arnavutköy Rent a Car olarak müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak adına oldukça kaliteli ve isteklerinize uygun hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Birinci sınıf araçların yer aldığı filomuz zengin çeşitliliği ile her bütçeye uygunluk sağlamaktadır. Ekonomik ve lüks araçların bir arada bulunması ile hizmetleriz her bütçeye hitap etmektedir. Bu konuda yıllardır araç kiralama sektöründe edindiğimiz deneyimlerimizden yararlanarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Büyük ölçüde müşterilerimizin memnuniyetini kazanan hizmetlerimiz tekrar tekrar tercih edilmektedir. Bu konuda öncelikli olarak müşterilerimiz tarafından tercih edilirken bizim de önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz aracılığı ile ihtiyacınız olan araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu konuda büyük özen çerçevesinde oluşturduğumuz personel kadromuz sizlere deneyimleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda hizmet vermektedirler. Güvenebileceğiniz kalitede olan hizmetlerimiz her geçen gün kaliteden ödün vermede ve kaliteyi daha fazla benimseyerek gerçekleştirmekteyiz. Durmaksızın devam eden hizmetlerimiz sizlerin aldığı hizmetten memnun kalmasına ve keyif veren bir araç kiralama deneyimi kazanmasına katkı sağlamaktadır. Sıradan olan araç kiralama hizmetlerinden sıkıldınız ve kendi bütçenize ve beklentilerinize uygun bir ren a car hizmeti arayışı içindeyseniz hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uyan fiyatlarımız aracılığı ile uygun fiyata kaliteli araç kiralama hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz pek çok hizmet, firmamız güvencesinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Dürüstlük sınırları içinde sizlere verdiğimiz hizmetlerin kalitesinden emin olarak araç kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz olan aisrentacar.com adresinden hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Öncelikle müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek verdiğimiz hizmetlerimiz her daim profesyonel kalitede sizlere sunulmaktadır. Bu anlamda en önemli ihtiyaçlardan biri olan otomobil kiralamalarınızı firmamızdan yapabilirsiniz.

Arnavutköy İstanbul Boğazı'nın Avrupa yakasındaki, sahilde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır. Arnavutköy'ün karşısında Boğaz'ın Anadolu yakasındaki semtlerinden Kandilli, Üsküdar ve Vaniköy bulunmaktadır. Arnavutköy denince akla ilk gelen ve otantik yapısını korumuş bir yerleşim yeridir.Bu nevkide araç kiralamak isteyen müşterilerimize Ais Rent a Car olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.