point

Atatürk Havaalanında Araç Kiralama

Toplu taşıma araçları birçok açıdan cazip olsa da uzak mesafeler için genelde araba ile ulaşım kullanılmaktadır. Araç kiralama hizmeti de birçok açıdan pratik ve kolay bir yol olarak tercih edilmektedir. Araç kiralamak özellikle çok seyahat edenler ya da kısa süreli farklı şehirlerde konaklamak zorunda olanlar için çok büyük bir kolaylıktır.

 

            Birçok araç kiralama şirketi de havaalanlarında bulunmaktadır.  Özellikle uçakla seyahat edenler araç kiralamayı tercih etmektedir. Araç kiralamaları her açıdan büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Havaalanları şehirden uzak mesafelerde bulunduğundan dolayı servislerle ulaşım zaman almaktadır. Taksi kullanmak istemeyenler için de en iyi seçenek tabii ki araç kiralamaktır. Havaalanlarındaki araç kiralama hizmeti veren şirketler adeta birbirleriyle yarış içerisindedir. Atatürk havalimanı kiralık araçlar da birçok yabancı ve Türk şirketler tarafından hizmete sunulmaktadır. Özellikle, dünyanın hemen hemen her yerinde bulunan zincir araç kiralama firmaları Atatürk Havalimanında da faaliyet göstermektedir.

 

            Atatürk Havalimanı kiralık araçlar, alanın çıkış kapısına doğru yer almaktadır. Uçağınız iniş yaptıktan sonra öncelikle bagaj işlemlerinizi halletmek için yönlendirilirsiniz. Bütün işlemlerinizi bitirdikten sonra tabelalar aracılığı ile çıkışa doğru olan yönü takip edebilirsiniz. Tabelalar arasında kiralık araç yazını da bulabilirsiniz. Bu yazıyı takip ederek de araç kiralama şirketlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kiralık araç şirketleri hakkında bilgi almak için danışmadan da destek alabilirsiniz.

 

            Araç kiralama şirket yetkilileri size detaylı bilgi sunar. Kiralama şirketlerindeki yetkililer kişi sayınıza göre tercihinizi değerlendirir. Tabii ki seçtiğiniz gün sayışınızı da belirtmeniz gerekir. Her şirketin araç sayısı ve araç markası farklıdır. Araçlar lüks ve daha sıradan modellere göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize göre de farklı seçenekler sunulur. Araç formunu istekleriniz doğrultusunda doldurursunuz.

 

            Eğer havaalanında zaman kaybetmek istemiyorsanız seçtiğiniz kiralık araç şirketinin formlarını önceden internet üzerinden doldurabilirsiniz. Hatta ödeme işlemlerinizi de önceden gerçekleştirebilirsiniz.  Seçtiğiniz kiralık aracı havaalanının belirli bir yerinden alabilirsiniz. Bütün bilgiler size verilen formun üzerinde yer almaktadır. Aracın özellikleri ve teslim şartları da size yazılı olarak verilir. Araç tesliminizi ise havaalanına yapabileceğiniz gibi formda belirtilen yere de yapabilirsiniz.

 

Belki Haberlerde İlgilinizi Çekebilir

Hızlı Ve Güvenilir Kiralama Kadıköy Rent A Car

Araç kiralama birçok kişinin günlük, haftalık, aylık ya da yıllık araba kiralama işlemine ... {Detayını Oku}

Sabiha Gökçen Rent A Car İle Farkı Farkedin

İstanbul güzelliği kadar kalabalık haliyle de nam sahibidir. Bu kalabalık iki yakaya da sı... {Detayını Oku}